You are currently viewing مدلسازی  Opensim از  حرکات انگشت دست انسان با سیگنال الکترومیوگرافی

مدلسازی Opensim از حرکات انگشت دست انسان با سیگنال الکترومیوگرافی

مدلسازی Opensim از حرکات انگشت دست انسان با سیگنال الکترومیوگرافی

یک کلاسیفایر معمولاً برای کنترل پروتزهای چند منظوره یا همچنین به عنوان دستگاه‌های ورودی در رابط‌های انسان و رایانه تولید می‌شود.

استفاده مکمل از نرم­ افزار شبیه­سازی بیومکانیکی دسترسی باز، OpenSim، برای به تصویر کشیدن عملکرد کلاسیفایر حرکت دست نشان داده شده است. یک طبقه‌بندی از پایگاه داده‌ای.که قبلاً ضبط شده بود. ایجاد شد که دارای ۱۵ حرکت انگشت است.که در طول تکرار حرکات همگام دست با یک آرایه حسگر ۸ الکترودی.که روی ساعد.قرار داده شده است.به دست می‌آید. ۸۹/۹۲٪ تشخیص بر اساس یک.حرکت کامل به دست آمد. مدل مچ اندام فوقانی OpenSim با حرکت در هر یک از مفاصل انگشتان دست استفاده می­شود. سپس چندین تصویرسازی حرکت دست، برای حرکات دست ایده‌آل، و برای بهترین و بدترین (۰۳/۵۳ درصد) بازتولید.به منظور درک خطای طبقه‌بندی در یک حرکت بکارگیری ویژه، ایجاد شد. این نشان دهنده سودمندی این ابزار شبیه­ سازی قبل از اعمال.کلاسیفایر بر روی یک پروتز چند منظوره است.

برای سفارش مدلسازی Opensim از حرکات انگشت دست انسان با سیگنال الکترومیوگرافی با شماره ۰۹۱۵۸۸۲۰۱۸۹ تماس حاصل فرمائید و یا درخواست خود را به ایمیل projesazan@gmail.com ارسال فرمائید.

.

دیدگاهتان را بنویسید